DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Kolagenová KOSMETIKA

Kolagenová kosmetika - NATURAL COLLAGEN COSMETICS

kosmetika s kolagenem inventiakosmetika určená na obličej a dekolt pro mladou, zralou i stresovanou pleť

Tato kolagenová kosmetika byla navržena jako optimální kosmetická řada pro přípravu pokožky a k jejímu ošetření po aplikaci Naturalnym(Transdermálním) kolagenem Q 5-28 stejným výrobcem INVENTIA, s využitím celé řady nejmodernějších biotechnologických surovin. Všechny kosmetické výrobky obsahují přírodní kolagen z tolstolobika bílého.

Tato kosmetická řada je určena k péči o pokožku pro věkovou kategorii nejméně od 25 let a výše, zejména pro osoby s dehydrovanou a ochablou pokožkou bez vitality, zšedlou pleti bez lesku, ženám před a v období menopauzy. Rovněž tuto ozdravnou řadu uvítají ti, kteří pravidelně používají Transdermální kolagen Q 5-28, který lze uchovávat pouze do 28°C a přechodně vycestují za sluníčkem.

Jak již víme, kolagen je základní stavební látkou kůže. Obsah kolagenu v lidské kůži se pohybuje mezi 70 až 75%. Při čemž obsah kolagenu v kůži je závislý na věku člověka.

  • Nejvíce kolagenu obsahuje kůže ve věku 15 – 20let, potom se jeho obsah postupně snižuje. Snížení obsahu kolagenu je závislé na genetických faktorech člověka, pohlaví, způsobu a periodě péče o kůži, na stravování, vlivech prostředí. Kolagen tvoří celou třetinu hmotnosti bílkovin člověka.
  • Mezi 25 -30 rokem se jeho tvorba snižuje a deficit se projevuje tvorbou vrásek, suchou pletí, pigmentací kůže, lámavými a řídnoucími vlasy, křehkými nehty….
  • U žen po menopauze nastává následně mnohem rychlejší pokles obsahu kolagenu v kůži. Kolagen se nachází v kůži hned v několika formách. Především ve formě vláken tvoři tzv. membránu ve vrstvě příslušné kůže.

Kolagenová kosmetika - NATURAL COLLAGEN COSMETICS

Doplněk stravy - kolagen Kolagenová kosmetika Kolagenový šampon

kosmetika s živým kolagenem inventia

PŘEJDĚTE DO ESHOPU  a prohlédněte si výrobek

 


Nabízíme Vám možnost zakoupení výrobků s garantovanou výraznou 10% slevou! na každý výrobek!

Můžete tedy nákupem u nás ušetřit nemalý peníz. Naše Sleva 10% pro Vás vám bude odečtena při odeslání zásilky.

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU

 


Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky