DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Kolagen recenze

Kolagen recenze

 

Přírodní kolagen nazýváný elixírem mládí ... ale ...  NENÍ KOLAGEN jako KOLAGEN

Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje jako bílkovina v nejčistší formě ,která je tělu nejpřirozenější.


ORIGINÁLNÍ KVALITA KOLAGENOVÝCH VÝROBKŮ

originální kvalita kolagenu Inventia, s logem TRIPLE HELIX FORMULAPROTOŽE JE PRO NÁS NA PRVNÍM MÍSTĚ VÝHRADNĚ

ORIGINÁLNÍ KVALITA KOLAGENOVÝCH VÝROBKŮ

nastává u nás zásadní změna.

Modré balení kolagenu Platinum, Silver, Graphite a Colvita od výrobce Inventia u nás vystřídá OD STEJNÉHO VÝROBCE INVENTIA® PT unikátní, hypoalergenní „ŽIVÝ“ KOLAGEN (tropokolagen)

v exkluzivním červeno-bílo-zlatém balení s logem TRIPLE HELIX FORMULA., který si zachovává NEPORUŠENOU TROJITOU ŠROUBOVICÍ a doposud se dovážel výhradně do USA, Kanady , Beneluxu a Velké Británie.

Jsme rádi, že se nám na základě dlouhodobých jednání podařilo znovu vrátit na trh nejvyšší kvalitu originálního ˇživého“ kolagenu od JEDINÉHO SVĚTOVÉHO VÝROBCE INVENTIA® PT. Garantujeme kolagen bez dalších prostředníků, přímo od výrobce, v té nejvyšší kvalitě používaných ingrediencí a bezpečných postupů.
 

+ Nově je prodloužena expirace u všech tří kolagenů na obličej, tělo i vlasy, nehty a klouby o půl roku – tj. na 1,5 roku při zachování stejné ceny.

+ Navíc jsme ROZŠÍŘILI sortiment regenerační a omlazující KOLAGENOVÉ KOSMETIKY INVENTIA® o nové produkty, které vám budeme průběžně představovat...

NOVĚ JSME OTEVŘELI PRVNÍ VELKOSKLAD „ČERVENÉHO“ KOLAGENU INVENTIA v ČR a věřte, že se máte na co těšit.


KOLAGEN INVENTIA- ORIGINAL ČISTÝ RYBÍ KOLAGEN


NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky