DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Sulc nebo gumoví medvídci?

Sulc nebo gumoví medvídci?

Jste názoru, že SULC nebo GUMOVÍ MEDVÍDCI jsou dostatečným zdrojem kolagenu?

Jste názoru, že SULC nebo GUMOVÍ MEDVÍDCI jsou dostatečným zdrojem kolagenu?Nedostatek kolagenu se projeví na kvalitě pleti i kloubní chrupavky, která ztrácí svou pevnost a pružnost a dochází k její destrukci.

Kolagenem dobře nasycená chrupavka je mnohem odolnější vůči nárazům, které musí snášet třeba při chůzi, běhu či skákání.

Podívejte se tedy na pár informací, které jsme pro Vás vygooglili na internetu ...


Možná si také říkáte, že každý z nás přece do těla dostává kolagen prostřednictvím potravin.

To je samozřejmě pravda, ale je v tom jeden háček. Kolagen, který přijmete v mase, gumových medvídcích apod., je v neupravené formě a obsahuje celých 90 % vody.

Z potravin ale dostatek kolagenu nezískáme - museli bychom sníst například vývar z celého kamionu vepřových nožiček.

  • Říkáte si, že gumoví medvídci jsou dobří na klouby,

protože jste tuhle zaručenou radu slyšeli vícekrát? Myslíte si, že když vybíráte podle reklamy ty želatinové bonbóny, které "chutnají malým, ale stejně tak i dospělým", děláte dobře? Omezili jste čokoládu a místo ní si radši dopřáváte "gumové" pochoutky? 

Pak si ještě přečtěte článek o želatinových sladkostech, který vás může vyvést z omylu.

Podívejte se s námi na to, co takoví gumoví medvídci obsahují.

Zdroj informací: http://www.nejfit.cz/235-mate-radi-gumove-medvidky-zbystrete


Starší generace jistě pamatuje názor, že chrupavka se neobnovuje – jakmile se opotřebuje, není a nebude. Přitom je, podle názoru odborníků (a výsledků léčby), chrupavka nejrychleji regenerující pojivovou tkání.

Pokud se začne s dodáním potřebných složek k jejímu obnovení včas, nemoc se stabilizuje a stav se postupně zlepšuje. Kromě farmaceutických přípravků a doplňků stravy dbejte na dostatečný přísun vitamínů D, E a C, potřebné jsou i omega-3 a omega-6 obsažené v rybím tuku nebo masu lososa (mořských ryb).

  • Sulc nebo gumoví medvídci?

Hned z kraje je třeba říct, že obojí je k ničemu.

Tlačenku či sulc byste museli jíst dlouhodobě ve větších dávkách aspoň třikrát denně, aby se nějaký kolagen (potřebný pro obnovu chrupavky) dostal na místo určení.

Želatinoví medvídci nemají s želatinou mnoho společného, zato mají spoustu cukru, který vám jen zvýší váhu. Mnohem účinnější jsou preparáty obsahující nejen kolagen (zajišťující pružnost chrupavky), ale také proteoglykany (složka k zpevnění chrupavčitých částí).


Víte, že...

  • Sto gramů barevných gumových potvůrek obsahuje 1355 kilojoulů?

a necelých 5 gramů bílkovin a více než 74 gramů sacharidů? Přítomnost tuku je sice minimální – pouhých 0,2 gramů, avšak výživová hodnota potraviny jako taková je prakticky nulová. Zbytečného cukru je v nich určitě více než dost.

Zdroj informací: http://www.femina.cz/magazin/wellness/medvidci-pro-zdrave-klouby.htm


  • Gumoví medvídci se skládají z cukru (poměrně mnoho cukru, jedno balení může obsahovat až 80 kostek cukru), hroznového cukru, potravinářského barviva, želatiny, ochucovadel, aromat a dalších složek.[1] Želatina se připravuje buď z vyvaření kostí, kůží, šlach a jatečních odpadů nebo z mořských řas.[1]

Medvídci nejčastěji chutnají po ananasu, pomeranči, citronu, jahodě, malině a po jablku.

Zdroj informací: http://cs.wikipedia.org


  • Doporučujeme také  článek  >>> DRUHY KOLAGENU ... protože  jak z předchozích informací můžete už  tušit - není KOLAGEN jako KOLAGEN

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU WEBU NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky