DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

COLVITA - pro sportovce

Colvita prodlužuje aktivní činnost nejen kulturistům


MAREK BORMANSKI - ročník 1953. Vicemistr světa v klasické kulturistice veteránů.
MAREK BORMANSKI - ročník 1953. Vicemistr světa v klasické kulturistice veteránů. Vzor sportovce a člověka žijícího v souladu se světem a přírodou. Mnoho let přebýval ve Spojených státech, pracoval mimo jiné v Bílém domě v období, kdy tam vládl George Bush senior. Cvičil s nejslavnějšími kulturisty na světě. Od svého návratu do Polska se věnuje pronájmu nemovitostí a podpoře polských biotechnologických vynálezů. Dosud nebyl zapojen v žádné reklamní kampani či komerční propagaci výrobků. O žádné z nabídek nebyl totiž celkově přesvědčen.


COLVITA® je výživový doplněk, který Marek opravdu užívá od roku 2007.

Pro COLVITU® učinil výjimku. Nejdůležitější je pro něj soulad mezi slovy a skutečností, a také jeho vlastní neoblomné zásady.

doporučuje ...

V roce 2008 se začalo velmi hlasitě mluvit o přípravku COLVITA® - doplňku výživy a kosmetické výživy, který je možno získat pouze v bezprostředním a zásilkovém prodeji. Senzační názory na COLVITU® vytvořily hlavně dámy, a to díky jejímu omlazujícímu a vitalizujícímu působení na pokožku.

Kulturisty však, více než vrásky, trápí strie a kondice jejich pokožky. Proto mohu po třech letech osobních zkušeností potvrdit, že COLVITA® je nejlepším prostředkem proti striím, jaký je na trhu dostupný.

Již vím, jak účinně zevnitř stimuluje procesy kolagenogeneze v pokožce.
Svoji sportovní vizitku však věnuji COLVITĚ® také proto, že napomáhá při sportovním tréninku - zatěžujícího především vazy a šlachy.

Veteráni kulturistiky, jako jsem já, již vědí dokonale, že spojení mezi svaly a kostmi tvoří z 90% kolagenová vlákna. Právě s přibývajícím věkem slábnoucí schopnost syntézy kola­genu v těle přetrhává kariéru mnohých sportovců a bývá problémem aktivních jedinců. l když by díky dobré kondici ještě rádi trénovali či posilovali - nastává zpomalení procesu kolagenogeneze v pojících tkáních pohybového aparátu.

COLVITA® mi výrazně napomohla prodloužit sportovní kariéru a dokonce dosáhnout mých nejlepších výsledků i ve věku přes 56 let. Tento biochemický zázrak jsem již doporučil mnoha svým přátelům, včetně několika výborných sportovců z Ameriky. Mám již celou kolekci ocenění COLVTIY® od významných osobností.

Proto COLVITU® doporučuji také Vám.

Marek Bormanski


Výborný výživový doplněk, který:

  • pozastavuje procesy degradace kolagenu v pokožce, její stárnutí a tvorbu vrásek, přičemž skvěle působí na zjemnění strií, skvrn, jizev a stop po nejrůznějších dermatologických problémech
  • způsobuje cyklický nárůst hladiny plazmatických aminokyselin, což napomáhá při anabolické syntéze bílkovin v organismu a urychluje produkci energie potřebné pro svalové stahy
  • do organismu přispívá řadou exogenních aminokyselin tvořených trnitou spirálou: lisin, metionin, leucin, izoleucin, tryptofan, valin - a zároveň řadu endogenních aminokyselin, což neobvykle posiluje efekty zvolené diety
  • napomáhá regeneraci chrupavek, dovoluje držet pod kontrolou bolesti vznikající při tréninku
  • prodlužuje schopnost organismu syntézovat vlastní kolagen pro vazy a další časti pohybového aparátu


COLVITA® dokáže starším sportovcům prodloužit kariéru!
Mladším sportovcům pak napomáhá zvýšit výkonnost při tréninku!

Přípravek prošel antidopingovou analýzou č. S 201005881 v Center for Preventive Doping Research - German Sport Univerzity, certifikované u M.O.I. Mnohé další certifikáty byly rovněž uznány na mezinárodní úrovni.

COLVITA® byla vyrobena ve farmaceutických podmínkách, při normách GPM, GSP o HACCP. Je to jeden z předních výživových doplňků, tvořených za normy ISO 22000 s cert. č. 894/2010. Výrobek i obchodní značka jsou vlastnictvím výhradního distributora COLWAY® a jsou chráněny právem UPRP.

COLVITA / INVITA zde

Letáček ke stažení- pdf


 


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky