DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 18.02.2020 06:52:07 

Přírodní kolagen Inventia - transdermální kolagen

Péče o pleť po čtyřicítce 40

Odhalte, jakým způsobem vaše pokožka stárne

Bylo nám 30...možná už i 40 let...a chceme být stále krásné a svěží

Hádají vám známí více let než vám skutečně je?

Jestli ano, pak změňte vaši kosmetiku za biologicky aktivní bez parabenů a jiných konzervantů

Kolagen je zodpovědný za pružnost, pevnost, správné navlhčení kůže a soustavné ponoření jejích buněk. Následkem stárnutí nastává deficit kolagenu, což je např. příčinou tvorby vrásek.

Stárnoucí pleť je řazena do kategorie + 40 let.


Příčinou tvorby vrásek je pokles kvality kolagenových elastenních vláken v kůži a podkoží.

 • Naše tělo si bohužel již kolem 25. roku našeho věku přestává KOLAGEN doplňovat ( vyrábět) a následkem deficitu kolagenu nastává ,,stárnutí,,... což je např. příčinou tvorby vrásek.
 • Úbytek kolagenu však odhalíme nejen podle viditelných příznaků stárnutí, ale především z funkce pohybového aparátu. Jeho nedostatek se projeví na kvalitě kloubní chrupavky, která ztrácí svou pevnost a pružnost a dochází k její destrukci.
 • Když jsme mladí a zdraví, lidský organismus nemá žádné problémy s tím, aby vyráběl dostatek kolagenu. Pleť je napnutá a nevyskytují se na ní žádné stopy vrásek.
 • Stárnutím dochází k nižší produkci kolagenu a snížení rychlosti obnovy pokožky, což je jednou z příčin tvorby vrásek a ubývání elastičnosti pleti. Jeho nedostatek způsobuje nižší pružnost, pevnost a hydrataci kůže.
 • S přibývajícími léty jsme nuceny se o svoji pleť starat stále více, lépe a účinněji. Po čtyřicítce se vrásky prohlubují, kontury tváře povolují, pevnost pokožky se snižuje a tvář ztrácí jas.
 • I úbytek hormonů způsobený menopauzou se také samozřejmě projevuje i na pleti. Ta je vysušená, bez jasu, kůže začíná klesat a není nic neobvyklého

Víte, že Kolagen tvoří

 • 30% hmotnosti bílkoviny člověka,
 • 10% celkové hmotnosti člověka
 • a až 70% kůže?
VÍTE, JAK STÁRNOUT POMALEJI ?


 • Člověk, jak jistě všichni víme, se od jiných vyšších savců liší mimo jiné vzhledově. Za to, že je naše pokožka hladká, vděčíme až 70–ti % podílu kolagenu v její bílkovinné struktuře a 3% podílu elastinu. Opice nerozeznávají staré jedince od mladých podle vzhledu tváře. Lidé však ano. Rozhoduje o tom také mimo jiné stupeň svraštění pokožky, tedy nedostatek výše vyjmenovaných bílkovin.
 • Každý z nás zajisté ví, jak důležitá je pro lidské tělo např. krev. Málokdo si však uvědomuje, že lidské tělo doslava plave v řece tvořené kolagenem. Je to např. buněčná tekutina, v níž jsou uloženy všechny tělesné tkáně. Základní stavební jednotkou kostí, zubů a vlasů je rovněž kolagen.
 • Pokud usilujeme o zlepšení kondice kolagenu v naší pokožce, můžeme to zkusit pomocí správné výživy. Další možností je potírání pokožky krémy obsahujícími aktivní složky a vitamíny, ale pokud nanášíme Přírodní kolagen, pak jej dodáváme právě do mezibuněčné (výstelkové) tkáně! Právě v ní se tvoří proteinová síťka, jejíž hustota rozhoduje o pružnosti, pevnosti a stupni vrásčitosti pokožky. Do mezibuněčné tkáně "továrny" na kolagen (fibroblasty, chondrocyty a keratinocyty) uvolňují polypeptidové řetězce aminokyselin. Teprve tam, za spolupůsobení aktivačních látek, jakou je kyselina askorbová (vitamín C) aminokyselinové sekvence se spiralizují do šroubovic.
 • Přírodní kolagen za prvé doplňuje tento nedostatek, za druhé stimuluje buňky, které díky své stařečské lenivosti, zpomalují produkci kolagenu. Rybí kolagen navrací fibroblasty a chondrocyty do aktivního stavu, na který "věkem zapomněly“.

Příznaky stárnutí sice nezastavíte, ale můžete je zpomalit.

S oddalováním stárnoucích pochodů je však vhodné začít s péčí o pleť nejlépe od 25ti let, používáním kvalitní kosmetiky nebo docházením na kosmetiku, alespoň 1x za měsíc. Významný vliv na kvalitu pleti kromě pravidelného používání kosmetických přípravků mají zejména stravovací návyky a životní styl.

„Stárnutí kůže je přirozený biologický děj.

Stopy času nelze ho úplně zastavit, je ale možné je účinně ovlivnit. Péči o pleť musíme tedy přizpůsobovat nejen jejímu typu, ročním obdobím, ale také věku. V každém věku života si naše pleť žádá specifickou péči.

S přibývajícími léty jsme nuceny se o svoji pleť starat stále více, lépe a účinněji. Po čtyřicítce se vrásky prohlubují, kontury tváře povolují, pevnost pokožky se snižuje a tvář ztrácí jas. Nastal čas pro pravidelnou výživu pleti vitaminy a minerály. Přísun živin musí být pravidelný, jinak se nedostatek vitaminů okamžitě projeví na vašem vzhledu.

I úbytek hormonů způsobený menopauzou se také samozřejmě projevuje i na pleti. Ta je vysušená, bez jasu, kůže začíná klesat a není nic neobvyklého. Nastává čas na koncentrovaná séra s obsahem kolagenu a s antioxidačními a hydratačními schopnostmi.

Je čas na  stimulaci kyseliny hyaluronové, která obnovuje buňky, čímž zajišťuje hydrataci. V kosmetických přípravcích hledejte i jojobový olej, výtažky z mořských řas, žita a vitaminy – bojují nejen proti vráskám, ale také stimulují regeneraci pleti a zaručují přirozenou ochranu.

Není výjimkou, že se na obličeji, krku, dekoltu i rukou začnou objevovat pigmentové skvrny. I ty můžeme zmírnit doplňováním kolagenu a peelingem. Tělu dodávejte zinek, vápník a vitamin C, které mají také blahodárný účinek i na pleť.

Na prvním místě v péči o pleť by mělo být  čištění pleti. Ideálně dvakrát denně, ráno a večer. Kolem čtyřicítky však nestačí pouze jeden přípravek, každá žena by měla mít po ruce čistící přípravky jako odličovač očí, tonicum, mléko, pěnu nebo jakoukoliv čisticí emulzi, která odstraní nečistoty z pleti.

Kůže kolem očí je mnohem jemnější, než v obličeji, proto vyžaduje jiné složení krému než pokožka na tváři. Je dobré, jestliže od pětadvaceti let začnete kombinovat oční séra s očními krémy, zpočátku alespoň na noc. Hydratace, regenerace, výživa – vše, co potřebuje vaše pleť, musíte očím dopřát nejméně dvojnásobně.Ve chvíli, kdy se budete cítit unaveni, budou vás tížit oči, pálit u počítače, ihned si potřete oční víčka a celé oční okolí. Výsledek se dostaví OKAMŽITĚ. Kolagen prostoupí oční sítnicí a budete se opět cítit fit. A nejen to, budete vypadat odpočatě, svěže, neunaveně. Dokonce i oční víčka budou časem hladší, pevnější, mladistvější a bez výrazných vrásek. Pokud si malujete linky, budete překvapeni. Linka bude krásně rovná.

Kdo si stěžuje na šedou pleť bez jasu, měl by sáhnout po peelingu a šetrném mycím obličejovém gelu, jímž se odstraní vrchní odumřelé vrstvy pokožky. Rozhodně si však nedrhnete pleť peelingem každý týden! Po třicítce se kůže stává křehčí a sušší a velké množství peelingů způsobí, že se ztenčí ještě víc, a tak si vlastně sama zaděláte na vrásky. Pokud máte pleť mastnou, provádějte mechanický peeling jednou za deset až čtrnáct dní, u mastnějších partií (T-zóna) jednou týdně.
Bílkoviny (kolagen a elasten) zodpovědné za její pružnost, se zredukují dokonce o dvě procenta ročně. Pleť ztrácí potřebnou hydrataci a je sušší a citlivější na vnější vlivy. Výsledkem je ochablá pokožka a hlubší vrásky.

Ve věku okolo čtyřiceti let už nestačí používat jenom hydratační krém ani krém na první vrásky. Měly by to být produkty, které jsou už určeny pro zralou ženu. V tomto věku obvykle řešíme problémy s vráskami, ztrátu pružnosti pleti a hydrataci, proto je nutné vybírat si komplexní přípravky

Příznaky stárnutí sice nezastavíte, ale můžete je zpomalit.

Jakmile se na tváři začnou objevovat jemné i hlubší mimické vrásky, nepravidelná pigmentace a struktura povrchu pleti, je důležité zaměřit se na důkladnou péči s cílem navrátit pleti její mladistvý nádech.

Základem je dodržovat hlavní zásady péče o pleť, tedy vždy mějte kvalitní kosmetiku zajišťující dostatečnou hydrataci, výživu pleti a UV ochranu, dbejte na životosprávu a omezte kouření a alkohol.

Nezapomínejte ani na péči o krk, dekolt a zbytek těla. I na těchto místech pokožka ztrácí postupem věku pružnost, hydrataci a vznikají vrásky.

Vaše pleť vám bude vděčná.

>>> VYBERTE SI SVŮJ KOLAGEN <<<


Kolagen a menopauza. Vrásky v obličeji a řídnutí kostí spolu souvisejí... JAK?


Proč doporučujeme čistý kolagen?

 • Přirodní kolagen firmy Inventia získal nadšená hodnocení odborníků a specialistů medicíny především v kosmetice za průlomovou schopnost obnovy pokožky v místech tvorby vrásek!
 • CHODÍTE NA KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ? Kolagen je používán v běžných i luxusních kosmetických studiích i salonech ....

PŘIBLIŽNÉ CENY ZA JEDNO OŠETŘENÍ KOLAGENEM ( pár kapek gelu či séra)

 • Kolagenové ošetření obličeje - 1.400,-Kč
 • Kolagenové ošetření dekoltu - 900,-Kč
 • Kolagenové ošetření rukou - 500,-Kč

Přírodní kolagen INVENTIA ® má konzistenci snadno vstřebává gelu , který obsahuje více než 90% kolagenu v sušině . Kolagen se získává z kůže ryb, a proto je bez choroboplodných činitel , a abychom byil konkrétnější, je inovativní způsob, jak získat kolagen, který udržuje prostorovou, nativní strukturu trojité šroubovice při teplotách v rozmezí 5 - 28 ° C .

Navíc žádný z producentů neuvádí, jaký podíl čistého kolagenu ve složení svého výrobku obsahuje. Obvykle to není více než 5 - 9% z celkového složení.

Byly pro Vás tyto informace přínosné?

Dejte o nich vědět jediným kliknutím >>> také přátelům na Facebooku


Přečtěte si také:


Možná hledáte nebo Vás může ještě zajímat:  Proč si vybrat živý rybí kolagen?, Galvanická žehlička Galvanic SPA, Lesk na rty s kolagenem, Kolagenové Pleťové Mléko, Co způsobuje Nedostatek kolagenuJak spolu souvisí Kolagen a menopauza, KOLAGEN a osteoporoza, ...


 

Partneři webu - výměna odkazů, .

Děkujeme za Váš zájem. Pokud byste chtěli naše stránky či výrobek doporučit svým přátelům, můžete tuto stránku sdílet pomocí tlačítka >>> Pridat.eu

. . SEO webu sledují SEO nástroje.cz . optimalizace PageRank.cz . Porovnání cen, srovnání zboží , Srovnání cen, CenyZboží.cz, NajduZboží.cz, ... , Jsme umístěni u ShopMania - Internetové nákupy

.

Zásady používání cookies na našem webu

 

Týdenní plány a témata do školky Inspirace (nejen) do školky